Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51869
Title: Інформаційна система ведення ремонтного процесу автомобільних двигунів.
Authors: Швець, Владислав Сергійович
Keywords: дипломна робота
система управління
база даних
процес ремонту
Spring
VueJs
Java
Java Server
MariaDB
MySQL
Issue Date: 27-Jun-2021
Publisher: Національний авіаційнй унівкрситет
Citation: Швець В. С. Інформаційна система ведення ремонтного процесу автомобільнихдвигунів. Дипломна робота на здобуття ступеня бакалавра спеціальності “Комп’ютерні науки”, “Інформаційні управляючі системи та технології”. Національний авіаційний університет.- Київ, 2021. – 75 с.
Abstract: На сьогоднішній день багато компаній переводять процес ведення документації з паперового варіанту на оптимізовані інформаційні системи. Такі процеси притаманні економічним, бухгалтерським та рекламним компаніям, тобто там, де немає потреби у ручній праці. Серед компаній технічного спрямування, наприклад, з ремонту автомобільних двигунів, така супровідна документація до процесів досі залишається у паперовому варіанті. Одна з причин обумовлена тим що, в багатьох випадках технічні фахівці (майстри з ремонту двигунів) в таких компаніях не мають досвіду роботи з веб додатками. Саме це спричиняє уповільнення роботи та незахищеність даних. Одним з основних методів оптимізації робочого процесу є створення webдодатку. Це забезпечує швидкий доступ до потрібних даних, на відмінну від ПКдодатків. Існують величезні хмарні сховища даних, на основі яких створюються інформаційні системи, які заміняють великі склади де зберігалися документи з даними. Отже, розробка інформаційної системи для супроводження процесу ведення ремонту автомобільних двигунів зі зручним та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом є актуальною здачею. Метою дипломного проекту є розробка інформаційної система ведення ремонтного процесу автомобільних двигунів для прискорення та полегшення роботи співробітників компанії ProMotor. Для досягнення поставленої мети слід вирішити наступні завдання: - розглянути теоретичну основу питання: поняття інформаційна система; - дослідити існуючі інформаційні системи із захистом персональних даних; - ознайомитися із засобами розробки всіх частин інформаційної системи та програмного забезпечення захисту даних;9 - реалізувати інформаційну систему ведення процесу ремонту автомобільних двигунів, що забезпечує захист персональних даних за допомогою програмних і апаратних засобів. .
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету". Керівник проекту: доцент, кандидидат технічних наук, Cавченко Аліна Станiславiвна.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51869
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри комп’ютерних інформаційних технологій

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФККПІ_2021_122_Швець_В_С.pdfДипломна робота бакалавра2.4 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.