Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51862
Название: Cтартап по впровадженню хмарних систем.
Авторы: Мельник, Ольга Юріївна
Ключевые слова: дипломна робота
хмарні системи
хмарні технології
впровадження
ІТ-системи
ІТ-сервіси
програмне забезпечення
Дата публикации: 27-июн-2021
Издательство: Національний авіаційнй унівкрситет
Библиографическое описание: Мельник О.Ю. Cтартап по впровадженню хмарних систем. Дипломна робота на здобуття ступеня бакалавра спеціальності “Комп’ютерні науки”, “Інформаційні управляючі системи та технології”. Національний авіаційний університет.- Київ, 2021. – 53 с.
Краткий осмотр (реферат): На сьогоднішній день середовища для зберігання і обробки даних – хмарні технології (cloud computing) отримали великого поширення і просування. Варто зазначити, що вони реалізують доступ до ресурсів, які розподіляються між багатьма користувачами, при цьому, обсяг і територіальне місцезнаходження може змінюватися з плином часу. Розвиток науково-технічного прогресу зумовило широке впровадження інформаційних технологій в усі області життєдіяльності суспільства. ІТ дозволили значно спростити збір і обробку різноманітних статистичних даних про діяльність організації. Однак програмне забезпечення для автоматизації управлінських процесів має дуже велику вартість. Впровадження таких рішень може займати тривалий час, від місяців до декількох років. У сучасному ІТ-світі набули популярності хмарні технології (ІТ-сервіси), які знаходяться ще в стадії становлення для України. Хмарні обчислення володіють величезними перевагами в порівнянні зі звичайними системами. Проте варто зазначити, що такі системи мають більше ризиків. Відповідно до цього, кожен керівник буде займатися проектом впровадження проектів в області ІТ тільки після попереднього розрахунку вигод від його експлуатації. Це включає в себе ретельний аналіз і визначення економічної доцільності та ефективності. Оцінка економічної ефективності проекту є обов'язковою складовою техніко-економічного обгрунтування ІТ-проекту є. Тому особливу важливість набувають питання щодо вибору методики по оцінці ефективності та ризиків від впровадження ІТ. Актуальність роботи полягає в тому, що останнім часом хмарні технології набирають все більше популярності. Поширилися чутки про те, що хмарні системи здатні істотно скоротити витрати та автоматизувати більше бізнес-процесів будьякої компанї. Саме тому сьогодні багато компаній все частіше переносять свої корпоративні системи і бізнес-додатки в хмару.
Описание: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету". Керівник проекту: доцент, кандидидат технічних наук, Моденов Юрій Борисович.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51862
Располагается в коллекциях:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри комп’ютерних інформаційних технологій

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
ФККПІ_2021_122_Мельник_О_Ю.pdfДипломна робота бакалавра999.76 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.