Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51622
Title: Просування диджитал-медіа "Crush" в Інстаграмі
Authors: Козачок, Олександра Вячеславівна
Keywords: дипломна робота
стратегія
реклама
соціальна відповідальність
диджитал-медіа
соціальні мережі
просування
Issue Date: Jun-2021
Citation: Козачок О. В. Просування диджитал-медіа "Crush" в Інстаграмі. - Дипломна робота на здобуття ступеня бакалавра спеціальності "Журналістика". - Національний авіаційний університет. - Київ, 2021. - 71 с.
Abstract: Інтернет, як середовище комунікації, постійно прогресує та ускладнюється, паралельно розширює можливості для діяльності людей в інтернеті, разом з цим розширюються і можливості для просування компаній в віртуальному середовищі. Так, в ХХІ столітті виникла необхідність в виділенні нового напрямку в структурі маркетингу, котре б описувало особливості досягнення цілей маркетинга в інтернеті, або ж сучасний інтернет–маркетинг. Значення реклами невпинно зростає в усіх соціальних мережах. А особливо великого значення набуває реклама в соціальній мережі Інстаграм. Диджитал–медіа – це комплексне використання різних методів просування продукту за допомогою цифрових каналів. Його суть заключаєтся в залученні аудиторії в онлайн–середовище. Ключовий фактор – максимально щільна робота з аудиторією, яка в даний час задає тенденції Диджитал–медіа. Оскільки ця сфера є досить динамічною, нові тенденції так само швидко з'являються, як і втрачають свою актуальність, тому для ефективного контакту з аудиторією брендам доводиться весь час підлаштовуватися під зміни уподобань публіки. Однак поряд з цією складністю DigitalMedia володіє рядом унікальних переваг. Головне із них –комплексна робота з аудиторією, яка може бути спрямована одночасно на формування та підтримку іміджу, продажу, підтримку користувачів, збір зворотного зв'язку від них і багато іншого. При цьому інструменти Диджитал–медіа являются доступними навіть для малого бізнесу, чого не можна сказати, наприклад, про традиційну ТВ–рекламу.
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету" . Керівник проекту: старший викладач Куцан Олена Іванівна.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51622
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти студентів кафедри реклами і зв'язків з громадськістю

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Козачок О.В..pdfДипломна робота1.75 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.