Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51556
Title: Стратегія розвитку онлайн-магазину домашнього одягу "Good mood studio"
Authors: Степанова, Єлизавета Олегівна
Keywords: дипломна робота
стратегія
цільова аудиторія
контент
бренд
реклама
комунікація
Issue Date: Jun-2021
Citation: Степанова Є.О. Стратегія розвитку онлайн-магазину домашнього одягу "Good mood studio": дипломна робота на здобуття ступеня бакалавра спеціальності "Журналістика" / Національний авіаційний університет. Київ, 2021. 51 с.
Abstract: Актуальність теми дослідження зумовлена швидким розвитком інформаційних технологій. За даними аналізу, проведеного дослідницькою компанією Factum Group, відмічається, що кількість користувачів Інтернету в Україні становить 71% , а більша половина з них використовують Інтернет не лише для повсякденного користування, але й для розвитку власного бізнесу. І, звичайно, що однією з найкращих платформ для ведення бізнесу є соціальні мережі, а саме Інстаграм. Інтернет – вже не нова платформа для ведення бізнесу. Аналізуючи досвід інших країн можна зробити висновок, що більшість провідних компаній вже давно користуються соціальними мережами для просування своєї фірми, комунікації з клієнтами та продажів товарів чи послуг. Але для побудування бізнесу у Інтернеті потрібно володіти достатніми знаннями у сфері маркетингу та реклами, щоб створити дієву стратегію розвитку. В останні роки в Україні перехід до ведення бізнесу онлайн лише зростає, все більше фірм ―заходить‖ до соціальних мереж. Але через широку конкуренцію і недостатню кількість дієвої інформації про просування онлайн магазинів, більшість з них потерпає невдачі. Тому питання про створення стратегії розвитку онлайн бізнесу є досить актуальною. Теоретичним питанням щодо побудування онлайн бізнесу та його розвитку присвячені роботи у сфері маркетингу, реклами і зв’язків з громадськістю таких авторів, як І. Бєляєвський, Т. Довга, В. Жулай, А. Ковальов, Ф. Котлер, Ю. Падафет, С. Романенко, О. Хортюк.
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету". Керівник проекту: старший викладач Куцан Олена Іванівна.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51556
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти студентів кафедри реклами і зв'язків з громадськістю

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Степанова Є.О..pdfДипломний проект1.05 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.