Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51526
Title: Розробка рубрик "Краса" і "Здоров'я" для диджитал-медіа "Crush"
Authors: Гаранжа, Альона Олександрівна
Keywords: дипломна робота
стереотипи
ЗМІ
диджитал-медіа
гендерна роль
здоров'я
Issue Date: Jun-2021
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Гаранжа А.О. Розробка рубрик "Краса" і "Здоров'я" для диджитал-медіа "Crush". - Дипломна робота на здобуття ступеня бакалавра спеціальності "Туризм". - Національний авіаційний університет. - Київ, 2021. - 64 с.
Abstract: Місце жінки у сучасному суспільстві протягом багатьох десятиліть викликає гучні суперечки в усіх сферах життєдіяльності. І хоча у ХХІ столітті жінки вже досягли певної свободи та індивідуальності, аби досягти всеосяжного рівноправ’я людство повинно позбутися ще десятків токсичних стереотипів. Як не було б сумно це визнавати, але сексизм досі залишається незмінним супутником життя багатьох жінок. Це також стосується української журналістики, де досі наявні такі явища, як, недопредставленість, сексуалізація та сексуальна об’єктивізація, нереалістична репрезентація жіночого тіла та трансляція стереотипних гендерних ролей та гендерних стереотипів.
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету" . Керівник проекту: ст. викл. Куцан Олена Іванівна
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51526
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри журналістики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФМВ_061_Гаранжа.pdfдипломна робота2.05 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.