Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51503
Title: Розробка фешн-журналу "In trend"
Authors: Мосійчук, Наталія Олегівна
Keywords: дипломна робота
фешн-журнал
фешн-періодика
стиль
споживач
контент
Issue Date: Jun-2021
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Мосійчук Н.О. Розробка фешн-журналу "In trend". - Дипломна робота на здобуття ступеня бакалавра спеціальності "Журналістика". - Національний авіаційний університет. - Київ, 2021. - 55 с.
Abstract: Фешн-періодика є одним із найважливіших інструментів для відтворення головних і важливих подій у світі моди тієї чи іншої країни, міста чи фешн-компанії. Журнали про моду, як правило, попри велику кількість реклами містять інформацію про все, що може зацікавити споживача/читача, зокрема бюті-сфера, обрання певного стилю, аксесуари для нього та багато іншого. Попри великий зріст електронних ресурсів, що презентують індустрію моди, на сьогодні фешн-журнал залишається ґрунтовним зброшурованим джерелом поглибленої інформації про новинки у світі моди, конкретні заходи, визначних модельєрів та моделей тощо.
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету" . Керівник проекту: канд. пед. наук, доц. Васьківська Олена Євгеніївна
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51503
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри журналістики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФМВ_21_061_Мосійчук.pdfдипломна робота1.04 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.