Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51443
Title: Проблеми та перспективи розвитку міжнародного туристичного бізнесу в Україні в контексті COVID-19
Authors: Сидоренко, Денис Юрійович
Keywords: дипломна робота
туризм
туристичний бізнес
міжнародний бізнес
міжнародний туризм
коронавірусна пандемія
Issue Date: Jun-2021
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Сидооренко Д.Ю. Проблеми та перспективи розвитку міжнародного туристичного бізнесу в Україні в контексті COVID-19. - Національний авіаціний університет. - Київ, 2021. - 80 с.
Abstract: Активний розвиток туризму напряму пов’язаний з розвитком супутніх галузей, зокрема: готельного бізнесу, ресторанної сфери, транспортної галузі, торгівельного та розважального бізнесу. Із збільшенням попиту на туристичні послуги збільшується попит на послуги супутніх галузей: готельні, ресторанні, розважальні, культурно-масові. В результаті активного розвитку туризму та пов’язаних галузей створюється позитивний ефект на економіку країни. Туризм – один з найбільш важливих напрямів у галузі надання послуг. Розвиток міжнародної економіки та підвищення рівня добробуту людей сприяє підвищенню попиту на туристичні послуги та їх диференціацію. Щорічно у світі здійснюється майже мільярд туристичних подорожей. Туризм, безумовно, одна із високодохідних галузей. Туризм формує до 10% сукупного ВВП країн ЄС. У розвинених країнах світу туризм сприяє соціально-економічному розвитку країн.
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету" . Керівник проекту: доцент, к.е.н. Прокоп’єва Аліна Анатоліївна
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51443
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри міжнародних економічних відносин і бізнесу

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Диплом Сидоренко Денис 403 МБ.pdfПояснювальна записка623.17 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.