Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51422
Title: Проблеми подолання нерівномірності сучасного розвитку країн і регіонів світу
Authors: Петрів, Дмитро Іванович
Keywords: дипломна робота
міжнародні економічні відносини
економічний розвиток
нестабільність
світові ресурси
соціально-економічна нестабільність
Issue Date: Jun-2021
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Петрів Д.І. Проблеми подолання нерівномірності сучасного розвитку країн і регіонів світу. - Національний авіаціний університет. - Київ, 2021. - 111 с.
Abstract: Швидке зростання в деяких великих економіках, що розвиваються, призвело до часткового зближення рівня життя, який існує пліч о пліч із крайньою бідністю та збереженням нерівності. Нерівність підриває перспективи інклюзивного зростання, рівного доступу до соціального захисту та більш широкого сталого розвитку, негативно впливаючи на сукупний попит, інвестиції в охорону здоров'я та освіту, соціально політичну та економічну стабільність. У найближчі десятиліття різноманітна динаміка чисельності населення може ще більше посилити нерівність як у країнах, що розвиваються, так і в розвинених країнах, а також на глобальному рівні. Посилення урбанізації та швидке зростання населення, а також старіння населення, відображає зростаюче процвітання в багатьох країнах, зробить основний наголос на національній та місцевій інфраструктурі та державних фінансах, а також системах догляду, охорони здоров’я та освіти. Для подолання цих викликів та позиції для глобального сталого розвитку після 2015 року посилений порядок денний глобального розвитку повинен сприяти перетворенню способу виробництва товарів та послуг, способу створення робочих місць, глобальних моделей споживання, управління природними ресурсами ресурсів, а також у механізмах управління.
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету" . Керівник проекту:професор, к.е.н. Татаренко Наталія Олексіївна
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51422
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри міжнародних економічних відносин і бізнесу

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Петрів_Кваліфікаційна робота.pdfПояснювальна записка1.11 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.