Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51421
Title: Міжнародний офшорний бізнес в системі сучасних трансформаційних процесів
Authors: Пахар, Євгеній Олександрович
Keywords: дипломна робота
офшорний бізнес
глобальна фінансова система
офшоризація
офшорні зони
відтік капіталу
Issue Date: Jun-2021
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Пахар Є.О. Міжнародний офшорний бізнес в системі сучасних трансформаційних процесів. - Національний авіаціний університет. - Київ, 2021. - 117 с.
Abstract: Широке застосування в бізнесі офшорів наразі призводить країни з різним рівнем соціально-економічного розвитку до необхідності формування чіткої позиції щодо цього явища. Актуальність даної теми визначається впливом офшорних зон і компаній, що функціонують в них, на перерозподіл фінансових ресурсів, яке пов'язане з припливом або відтоком капіталу, що надає можливість опосередковано впливати на економіку окремих країн і на світову економіку в цілому. Так, половина експорту металопродукції та більше половини інвестицій в Україну проводяться з використанням офшорних зон, що призводить до недоотримання бюджетом грошових коштів. Також актуальність обраної теми зумовлена необхідністю виявити переваги та недоліки офшорного підприємництва, яке є ефективним засобом підвищення прибутковості міжнародного бізнесу, оскільки дозволяє суттєво знизити податкове навантаження. Саме це, обумовило поширення податкових гаваней у бізнесовій практиці підприємців усіх країн світу та практично відсутністій нагляд та управління з боку держави за діяльністю підприємств із офшорним статусом.
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету" . Керівник проекту: доцент, д.е.н. Грущинська Наталія Миколаївна
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51421
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри міжнародних економічних відносин і бізнесу

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Кваліфікаційна робота ФМВ_2021_292_ПахарЄО.pdfПояснювальна записка1.31 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.