Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51419
Title: Соціально-економічні наслідки пандемії COVID19 для країн світу
Authors: Оксентюк, Ігор Олександрович
Keywords: дипломна робота
світова економіка
коронавірусна пандемія
цифрові технології
фармацевтична галузь
соціально-економічні наслідки
Issue Date: Jun-2021
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Оксентюк І.О. Соціально-економічні наслідки пандемії COVID19 для країн світу. - Національний авіаціний університет. - Київ, 2021. - 86 с.
Abstract: Загальновідомо, що світове господарство завжди розвивалося циклічно, а глобальні «хвилі» від економічного зростання до рецесії світової економіки – відображали циклічність змін кон’юнктури попиту-пропозиції на товарному і грошовому ринках, на ринку послуг, що віддзеркалювалося і на динаміці процесів трудової міграції, на розвитку світового ринку праці. Водночас, наприкінці 2019 р., вперше за всю історію існування світового господарства, причиною настання глобальної економічної кризи стають не економічні чинники, а пандемія COVID-19, внаслідок якої було запроваджено низку міжнародних локдаунів в країнах світу, відбулося закриття підприємств малого та середнього бізнесу (насамперед, у сфері послуг), відбулося скорочення виробництва та ВВП як окремих країн, так і світової економіки в цілому. В цілому, дослідники розвитку світового господарства наголошують на тому, що в наш час саме COVID-19 призвів до принципово нових соціально-економічних наслідків, явищ та процесів, що мають як негативний зріз – від зростання бідності та безробіття, банкрутства малих підприємств, стрімкого збільшення цін на продукти харчування та активізації спекулятивних операцій на ліках, так і до позитивних явищ.
Description: Робота публікується згідно наказу Ректора НАУ від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в репозиторії університету" . Керівник проекту: професор, д.н.д.у. Біла Світлана Олексіївна
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51419
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри міжнародних економічних відносин і бізнесу

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Оксентюк_кваліф робота.pdfПояснювальна записка805.14 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.