Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51393
Title: Організація та управління навантажувально-розвантажувальними роботами та складськими операціями
Other Titles: Organization and management of loading and unloading operations and warehousing operations
Authors: Харченко, Вадим Петрович
Keywords: дипломна робота
навантажувально-розвантажувальні роботи
організація складських операцій
методи
ефективність
транспортування
Issue Date: Jun-2021
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Харченко В. П. Організація та управління навантажувально-розвантажувальними роботами та складськими операціями. - Кваліфікаційна робота здобувача вищої освіти кафедри авіаційних робіт та послуг. - Національний авіаційний університет. - Київ, 2021. - 78 с.
Abstract: На сьогоднішній день, у кожному місті та підприємстві знаходяться добре організовані вантажно-розвантажувальні пункти, в яких проводиться завантаження в транспортні засоби, перевантаження і вивантаження вантажів, що надходять від загальнодержавного транспортного конвеєра. Національний транспортний конвеєр організований країною для постачання різних компаній, які входять мережу залізниць та автомагістралей, річковий, морський та повітряний транспорт. Виробництво матеріалів для сотень тисяч компаній підприємств по всій країні вимагає систематичної доставки матеріалів та готової продукції, які необхідні для забезпеченнявиробничого процесу. Існує три основні процедури які проводяться в навантажувально-розвантажувальних пунктах: вивантаження, завантаження та перевантаження. Операції проводяться на мостах, залізничних станціях і автострадах, аеропортах при здійснені транспортування вантажів з одного виду транспорту на інший.
Description: Робота публікується згідно наказу ректора від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозитарії НАУ" . Керівник проекту: доцент, к. е. н. Селіщев Сергій Вячеславович.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51393
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри організації авіаційних робіт та послуг

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФТМЛ_2021_275_Тр.тех_Харченко.pdfпояснювальна записка1.69 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.