Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51392
Title: Забезпечення ефективності організації вантажних перевезень
Other Titles: Ensuring the efficiency of freight transportation
Authors: Сашка, Владислав Вікторович
Keywords: дипломна робота
вантажні перевезення
організація вантажних перевезень
ефективність
особливості перевезення
вантажовідправник
перевізник
Issue Date: Jun-2021
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Сашка В. В. Забезпечення ефективності організації вантажних перевезень. - Кваліфікаційна робота здобувача вищої освіти кафедри авіаційних робіт та послуг. - Національний авіаційний університет. - Київ, 2021. - 58 с.
Abstract: Автомобільний транспорт: галузь транспорту, що відповідає потребам населення та суспільному виробництву при перевезенні пасажирів та вантажів автомобільним транспортом. Низька інвестиційна привабливість, високі процентні ставки за позиками, несприятливі очікування компанії призводять до обмеження інвестиційних проектів, зниження попиту та споживання, уповільнення економіки в цілому, що, отже, це впливає на обсяг перевезень на ринку транспортних послуг, які за своєю природою забезпечують потреби населення та суспільне виробництво у транспорті вантажів. В таких умовах, особливо з огляду на значне зростання цін на паливо, яке головним чином зумовлене падінням національної валюти, виникає питання ретроспективного аналізу ситуації на ринку транспортних послуг, який окреслює існуючі тенденції та майбутні прогнози. Варто відзначити місце транспортних послуг у структурі логістичного ринку та спеціалізацію компаній, що реалізують транспортну функцію: або для власних потреб, або для надання послуг третім особам.
Description: Робота публікується згідно наказу ректора від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозитарії НАУ" . Керівник проекту: доцент, к. е. н. Клименко Вікторія Вікторівна.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51392
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри організації авіаційних робіт та послуг

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФТМЛ_2021_275_Тр.тех_Сашка.pdfпояснювальна записка2.28 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.