Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51385
Назва: Формування інформаційної системи для забезпечення ефективного управління мультимодальним транспортом
Інші назви: Formation of an information system to ensure effective management of multimodal transport
Автори: Мельник, Валерія Віталіївна
Ключові слова: дипломна робота
інформаційні системи
управління мультимодальними перевезеннями
цифрові платформи
фінансово-господарська діяльність
erp-системи
IоT-рішення
Дата публікації: чер-2021
Видавництво: Національний авіаційний університет
Бібліографічний опис: Мельник В. В. Формування інформаційної системи для забезпечення ефективного управління мультимодальним транспортом. - Кваліфікаційна робота здобувача вищої освіти кафедри авіаційних робіт та послуг. - Національний авіаційний університет. - Київ, 2021. - 81 с.
Короткий огляд (реферат): Цифрова трансформація зачіпає всі сфери економіки: як ті, що безпосередньо пов'язані з IT-технологіями, так і ті, де вони безпосередньо не задіяні. Якщо розглядати транспортну сферу, то найбільші конкурентні ефекти можна спостерігати в сферах вантажних перевезень. Це пов'язано, з одного боку, з тим, що великі оператори прагнуть надати спільні послуги з усіма видами транспорту і реалізувати доставку «від дверей до дверей». А з іншого боку, спостерігається певне«Зонування» і розбивка на спеціалізації за типами вантажів або за територіальною ознакою. З точкизору впровадження цифрових технологій в вдосконалення залізничних шляхів, сервісів з авіаперевезень абологістики перевезень зарубіжні компанії просунулися набагато далі вітчизняних. Основними перешкодами при впровадженні цифрових технологій в ці галузі є: вимога значних інвестиційних вкладень(особливо від невеликих компаній), відсутність стратегії розвитку галузі, що включає в себе цифровіаспекти, наявність значних лобістських інтересів з боку великих компаній. Сам процес проникнення цифрових технологій пов'язаний з певними конкурентними ризиками: з одного боку,є тенденція до консолідації ринку і виникнення великих компаній з мультимодальних перевезень, що може призвести до зловживання домінуючим становищем. З іншого боку, тепер галузь можуть увійти компанії, які зовсім не володіють транспортної базою, а лише мають ефективну додаток-платформу. Регулюючим органам необхідно брати до уваги нові тенденціїі розробляти власні сервіси для отримання своєчасної та достовірної інформації про стан конкуренції на ринку.
Опис: Робота публікується згідно наказу ректора від 27.05.2021 р. №311/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозитарії НАУ". Керівник проекту: доцент, д. е. н. Янчук Марина Борисівна.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51385
Розташовується у зібраннях:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри організації авіаційних робіт та послуг

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
ФТМЛ_2021_275_Тр.тех_Мельник.pdfпояснювальна записка2.57 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.