Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51065
Title: Робот-маніпулятор в системі сортування багажу у складських приміщеннях
Authors: Гармаш, Тетяна Олександрівна
Keywords: робот-маніпулятор
багаж
склад
сортування
автоматизація
Issue Date: 8-Apr-2021
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Гармаш Т.О. Робот-маніпулятор в системі сортування багажу у складських приміщеннях // Політ. Сучасні проблеми науки : тези доповідей ХХІ Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених . – Національний авіаційний університет. – Київ, 2021. - С. 220
Abstract: Область застосування роботів-маніпуляторів для обробки та зберігання багажу чи вантажу є галуззю, що досить інтенсивно розвивається. Робот-маніпулятор аналізує, сортує, обробляє та переміщає багаж за допомогою різних каналів внутрішньої та зовнішньої обробки. Ці дії відбуваються для розподілення та угрупування багажів за певним принципом. Найбільш поширене застосування роботів в розсортуванні змішаних палет чи багажів. Оскільки усі зони сховища, складу потребують постійного переміщення багажів, їх розбірці, відборі певного багажу серед іншого асортименту, тому і робот-маніпулятор постійно та активно виконує ці завдання. В практичному вигляді процес сортування має наступний вигляд: багаж, який заздалегідь встановлено на конвеєрну стрічку розподіляється за певним каналом розподілу. Цим каналом чи умовою може слугувати приналежність багажу маршруту доставки. При русі сканер зчитує номер самого багажу, який було присвоєно при маркуванні. Так інформація передається на пульт керування, звідки надходить зворотній зв'язок на контролер керування сортуванням. Палети, за допомогою робота-маніпулятора, автоматично упаковуються, маркуються та переміщаються на автонабагажувач.
Description: 1. Васильков В. Г. Організація виробництва. Навч. посібник. - К.: КНЕУ, 2003. - 524 с. 2. Репнікова Н.Б. Теорія автоматичного управління: класика і сучасність / Н. Б. Репнікова,– Київ: НТУУ (КПІ), 2011. – 238 с.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51065
Appears in Collections:Політ. Організація перевезень і управління на транспорт. 2021

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ГАРМАШ_Т_О - Гармаш Тетяна Олександрівна - Dasha Maliarenko.pdfThesis520.44 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.