Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/50915
Title: Особливості кримінальної відповідальності за вбивство матір’ю своєї новонародженої дитини за законодавством України та Норвегії
Authors: Устименко, О. О.
Keywords: вбивство матір’ю своєї новонародженої дитини
крмінальна відповідальність
Issue Date: 16-May-2020
Publisher: Вектор
Citation: Устименко О. О. Особливості кримінальної відповідальності за вбивство матір’ю своєї новонародженої дитини за законодавством України та Норвегії// Матеріали ІІІ Міжнародного молодіжного наукового юридичного форуму, м. Київ, Національний авіаційний університет, 14-15 травня 2020 р. / Устименко О. О. – Тернопіль: Вектор, 2020. – С.370-372.
Abstract: Злочини проти життя, зокрема вбивство, посягають на найбільш важливе, природне і невід’ємне право кожної людини. Останнім часом в Україні спостерігається стабільне зростання кількості злочинів, що вчинюються проти дітей. Це, безперечно, негативне явище, оскільки діти внаслідок їхньої фізичної та розумової незрілості потребують відповідного правового захисту як до, так і після народження. Одним із заходів, спрямованих на реалізацію цього положення та захисту життя дитини від протиправних посягань, є відповідні норми законодавства.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/50915
ISBN: 978-966-8126-89-5
Appears in Collections:Матеріали III Міжнародного молодіжного наукового юридичного форуму 2020
Наукові праці співробітників НАУ (проводиться премодерація, колекція НТБ НАУ)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
устименко.pdf407.41 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.