Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/50687
Назва: Eволюція алгоритмів шифрування rc
Автори: Капуста, Аліна
Ключові слова: алгоритм шифрування
розширення ключа
блоковий шифр
регістр
Дата публікації: 2021
Видавництво: Національний авіаційний університет
Бібліографічний опис: Капуста А.О. Eволюція алгоритмів шифрування rc / А.О. Капуста // Комп’ютерні системи та мережні технології : ХІІІ Міжнар. науково-практ. конф. - Національний авіаційний університет. – Київ, 2021. – С. 50–51.
Короткий огляд (реферат): Алгоритми RC широко використовуються в багатьох мережевих додатках через їх сприятливі можливості швидкості та мінливої довжини ключів. В основному було розроблено шість алгоритмів RC, з яких використовують лише чотири. Незважаючи на подібність у своїх назвах, алгоритми здебільшого не пов'язані між собою. RC1 так і не був опублікований, це був перший крок, який зробив Рівест для того, щоб продовжити з розробленням серії симетричних ключових алгоритмів, широко відомих як Rivest Cipher Algorithm. Основна ідея дослідження полягала в розробці алгоритму шифрування симетричного ключа, який би користувачі використовували для захисту своїх даних під час проходження через мережу.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/50687
Розташовується у зібраннях:Міжнародна науково-практична конференція «Комп’ютерні системи та мережні технології» (CSNT-2021)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Капуста А.О..pdf113.54 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.