Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/49982
Title: Військова освіта та психологічні проблеми військовослужбовців в умовах сучасності
Authors: Замурняк, Олександр
Keywords: психологічні проблеми військовослужбовців
тенденції розвитку військової освіти
підвищення морально-психологічного стану
забезпечення національної безпеки держави
демократичні цінності
психологічний механізм наслідування
Issue Date: 15-Apr-2021
Publisher: Кафедра
Citation: Замурняк О. Військова освіта та психологічні проблеми військовослужбовців в умовах сучасності / Олександр Замурняк // Авіаційна та екстремальна психологія у контексті технологічних досягнень: збірник наукових праць / за заг. ред. Л.В. Помиткіної, О.М. Ічанської. – К. : «Кафедра», 2021. – С. 155-160.
Abstract: У статті піднято питання стосовно заходів з підвищення ефективності функціонування системи військової освіти в Україн, які потребують інноваційних підходів, забезпечення якості освіти та її відповідності світовим стандартам на основі нових поглядів щодо системного формування змісту підготовки фахівців, реального впровадження інформаційно-комунікаційних технологій навчання, відповідних переліків напрямів і спеціальностей, освітньо - професійних програм з підготовки військових фахівців, моделей галузевих і відомчих стандартів війс ькової освіти фахівців різних рівнів, створення дієвої системи здобуття та підвищення рівня їх кваліфікації протягом усього життя. Виходячи з цього, особливої актуальності набуває доцільність поглиблення й розширення наукового, психологичного супроводження розвитку війс ькової освіти в Україн і, узагальнення, систематизації, осмислення і впровадження позитивного досвіду становлення та розвитку військової освіти в умовах сучасності.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/49982
ISBN: 978-617-95078-4-7
Appears in Collections:Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції "Авіаційна та екстремальна психологія у контексті технологічних досягнень" 2021

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
замкрняко.pdf213.49 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.