Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/49820
Title: Аналіз психологічних аспектів проведення розслідувань в екстремальних та несприятливих умовах
Authors: Борцов, Микола Валентинович
Помиткіна, Любов Віталіївна
Keywords: фактори ризику
психологічна готовність
навчання в екстримальних умовах
розслідування авіаційних подій
підготовка фахівців
несприятливі умови місця розслідування
Issue Date: 15-Apr-2021
Publisher: Кафедра
Citation: Борцов М. Аналіз психологічних аспектів проведення розслідувань в екстремальних та несприятливих умовах/Микола Борцов, Любов Помиткіна // Авіаційна та екстремальна психологія у контексті технологічних досягнень: збірник наукових праць / за заг. ред. Л.В. Помиткіної,О.М. Ічанської. – К. : «Кафедра», 2021. – С.21-25.
Abstract: У статті висвітлюється тема підготовки до експедиції розслідування авіаційних подій в екстримальних умовах. Актуальність теми зумовлена тим, що розслідування авіаційних подій потребує певної спеціальної підготовки фахівців. Будь-яке розслідування події має свої загальні фактори ризику, не в останню чергу через фактори, з якими стикаються розслідувачі, працюючи в умовах невизначеності, горя, втоми і тиску відносно визначення причин подій. Комісії з розслідування авіаційних подій можуть також випробувати фактори ризику, які дуже індивідуальні в природі, і які можуть викликати значні небезпеки для комісії з розслідування. Автори пропонують пункти по підготовці до розлідування авіаційних подій в екстримальних умовах, які мають психологічно і фізично налаштувати спеціалістів до несприятливих умов місця розслідування.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/49820
ISBN: 978-617-95078-4-7
Appears in Collections:Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції "Авіаційна та екстремальна психологія у контексті технологічних досягнень" 2021

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
борцов4.pdf167.25 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.