Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/47036
Title: Дослідження напружено-деформованого стану фундаментів будівлі, розташованих на просадочних ґрунтах
Authors: Башинський, Юрій Костянтинович
Keywords: дипломна робота
будівництво
напружено-деформований стан
фундамент
просадочні грунти
плита
паля
фундамент глибокого закладення
Issue Date: Dec-2020
Publisher: Національний авіаційний університет
Abstract: В даному дипломному проекті вирішується питання реконструкції та перепланування трьох-поверхового реабілітаційного центру, який проектується у м. Миколаєві під офісній центр Підвальний поверх знаходиться на позначці -3.600 та -3.150. Висота поверхів 4.2, 3.3, 3,0м. Конструктивна схема будівлі жорстка з несучими повздовжніми стінами. Естетичний вигляд та архітектурну виразність будівлі забезпечує оздоблення її фасаду вентилюємою фасадною системою із композитної панелі та використанням фасадних вітражних систем. Застосування сучасних матеріалів у оздобленні фасаду та велика площа засклення вітражами надає сучасного звучання усій архітектурній композиції. На даху будівлі розташовані сонячні колектори, для більш ефективного енергозбереження. Також для економії енергоресурсів у проекті використано сучасний високоефективний утеплювач фірми "Rockwool." Центр призначений для профілактики та лікування спортсменів футбольного напрямку. У підвальному поверсі знаходяться приміщення для обслуговування футбольних матчів (роздягальні, душові, приміщення для арбітрів тощо). На інших поверхах знаходяться кабінети різного лікарняного призначення.
Description: Робота публікується згідно наказу ректора від 29.12.2020 р. №580/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозитарії НАУ". Науковий керівник: Барабаш Марія Сергіївна, д.т.н., професор
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/47036
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри комп'ютерних технологій будівництва (архів)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Башинський Ю.К.pdf2.73 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.