Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/47035
Title: Теоретичні основи визначення впливу нового багатоповерхового будинку на існуючу забудову
Authors: Тимощенко, Андрій Віталійович
Keywords: дипломна робота
будівництво
містобудування
територіальне планування
щільна забудова
деформація
Issue Date: Dec-2020
Publisher: Національний авіаційний університет
Abstract: В дипломній роботі проведено розробку концепції наукового обґрунтування принципів містобудування та територіального планування для реалізації будівництва нових будинків та споруд з щільною забудовою та складними інженерно-геологічними умовами для подальшого науково-технічного забезпечення всіх процесів будівництва; також вироблення рекомендацій щодо безпечного та збалансованого розвитку забудованих територій та більш ефективного використання житлових масивів у сучасних умовах. Використаний метод дослідження - метод скінченних елементів. Результати магістерської роботи застосовуть для попередження зміни напружено-деформованого стану існуючої будівлі при зведенні новобудови, що дає можливість уникнути деформації та руйнування будівель.
Description: Робота публікується згідно наказу ректора від 29.12.2020 р. №580/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозитарії НАУ". Науковий керівник: Родченко Олександр Васильович, к.т.н., доцент
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/47035
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри комп'ютерних технологій будівництва (архів)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФАБД_2020_192_Тимощенко.pdf11.03 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.