Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/47002
Title: Напружено-деформований стан бетонних конструкцій, що містять різні типи фібр
Authors: Назаренко, Денис Миколайович
Keywords: дипломна робота
будівництво
бетонна конструкція
фібра
граничний стан
базальтове волокно
Issue Date: Dec-2020
Publisher: Національний авіаційний університет
Abstract: У роботі проведені експериментально-теоретичні дослідженя з розрахунку та конструюванню бетонних конструкцій з використанням різних типів фібр, а саме елементів за граничними станами першої та другої групи згідно діючої нормативної бази. Неметалеве армування підвищує тріщиностійкість і довговічність бетонних конструкцій (посилених як арматурою, так і фіброю), підвищує зносостійкість автомобільних доріг, значно скорочує експлуатаційні та ремонтні витрати, особливо ефективною є в агресивних умовах експлуатації. Завдяки високим якостям матеріалу, в т.ч. міцності, надійності та зносостійкості, арматуру з базальтових волокон використовують при проектуванні будь-яких конструкцій, від несучих до оздоблювальних та покрівельних: в конструктивних елементах житлових і промислових будівель, в якості ізоляції (тепло-, гідро-, звуко- й шумо- тощо) будівельних конструкцій та промислового обладнання, в підземному будівництві, при виробництві асфальтобетонних покриттів доріг і злітно-посадкових смуг аеродромів, протипожежних матеріалів відповідальних промислових споруд (портових та морських, атомних електростанцій, трубопроводів різного призначення тощо), негорючих і термостійких лакофарбових покриттів тощо.
Description: Робота публікується згідно наказу ректора від 29.12.2020 р. №580/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозитарії НАУ". Науковий керівник: Скребнєва Світлана Миколаївна , к.т.н., доцент
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/47002
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри комп'ютерних технологій будівництва (архів)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
НАЗАРЕНКО .pdf1.75 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.