Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/46971
Title: Управління фінансовою безпекою підприємства
Authors: Марінеску, Віолетта Віталіївна
Keywords: дипломна робота
управління
фінансова безпека
підприємство
Issue Date: 12-Jan-2020
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Марінеску В.В. Управління фінансовою безпекою підприємства / кваліф. робота випускника освітн. рівня магістр: спец. 072 – фінанси, банківська справа та страхування / В.В. Марінеску // НАУ. – Київ, 2020. – 123 с.
Abstract: Розвиток діяльності підприємств різних сфер діяльності передбачає першочергове формування і ефективну реалізацію успішної стратегії та відповідно до неї тактичних дій, що в актуальним умовах розвитку характеризує результативну систему його фінансової безпеки. Це відповідно актуалізує сферу розробки механізму у галузі менеджменту фінансової безпеки підприємства у вигляді забезпечуючої ланки успішного вдосконалення діяльності підприємства відповідно до сучасних особливостей діяльності. Ринкова сфера господарювання зумовлює стимул до вирішення переліку несприятливих чинників, що прямо здійснюють вплив на успішність процесу функціонування підприємства.
Description: Робота публікується згідно наказу ректора від 29.12.2020 р. №580/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозиторії НАУ". Керівник проекту: проф., д. е. н. Кочетков Володимир Миколайович.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/46971
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри фінансів, банківської справи та страхування

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ФЕБА_2020_072_Марінеску Віолетта Віталіївна.pdf1.94 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.