Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/46966
Title: Теплотехнічний розрахунок термічно неоднорідних огороджувальних конструкцій будівель та споруд
Authors: Міхеєв, Денис Олегович
Keywords: дипломна робота
будівництво
теплотехнічний розрахунок
огороджувальні конструкції
термічнонеоднорідний
енергозбереження
Issue Date: Dec-2020
Publisher: Національний авіаційний університет
Abstract: В роботі проаналізовано існуючі конструктивні рішення стін із легких сталевих тонкостінних конструкцій та методи теплотехнічного розрахунку термічно неоднорідних огороджувальних конструкцій; досліджено вплив конструктивних параметрів стін із легких сталевих тонкостінних конструкцій (ЛСТК) на їхню теплопровідність. На сьогоднішній день в Україні гостро постає питання енергозбереження в будівництві. Тому оцінка теплової надійності стін із легких сталевих тонкостінних конструкцій (ЛСТК) є досить актуальною. На сьогоднішній день на будівельному ринку України основою будівель будь-яких промислових об'єктів, складських приміщень, спортивних та торговельно-розважальних комплексів є металевий каркас. Металеві вертикальні стійки і горизонтальні ригеля за допомогою болтових з'єднань збираються в поперечні рами, які кріпляться до фундамента, розташовуючись на рівній відстані один від одного. До поперечних рам кріпиться система розтяжок або зв'язків, що додає конструкції розрахункову міцність. Потім встановлюються покрівельні і стінні прогони, а також задаються обрамлення під вікна і двері. Несучий каркас готовий. Далі можна використовувати будь-яке облицювання. Це можуть бути і залізобетон, і цегельна кладка, і спеціальні панелі типу "сендвіч", а також будь-які комбінації вказаних конструкцій. Сфера застосування будівель із металоконструкцій дуже широка. Останнім часом на ринку конструкцій активно поширюється асортимент облицювальних матеріалів. Цей процес робить металоконструкції привабливими в області будівництва торговельних споруд.
Description: Робота публікується згідно наказу ректора від 29.12.2020 р. №580/од "Про розміщення кваліфікаційних робіт вищої освіти в репозитарії НАУ". Науковий керівник: Скребнєва Світлана Миколаївна, к.т.н., доцент
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/46966
Appears in Collections:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри комп'ютерних технологій будівництва (архів)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
МІХЕЄВ Д.pdf1.52 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.