Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/45646
Назва: Гендерний чинник у формуванні зовнішньополітичних рішень
Автори: Толстолєсов, Вадим Андрійович
Ключові слова: гендер
гендерні стереотипи
гендерний чинник
механізми маніпуляції
зовнішня політика
політичний процес
дипломна робота
Дата публікації: 2020
Видавництво: Національний Авіаційний Університет
Короткий огляд (реферат): Дослідження питань гендерної рівності та впливу жінок на процеси прийняття політичних рішень є особливо актуальним для України в рамках її євроінтеграційних процесів. Чимало українських дослідників намагаються зробити акцент на проблемі доступу жінок до політичних процесів та пропонують різні механізми досягнення гендерної рівності. Однак на сьогодні у світі відсутній комплексний аналіз феномена жінки як суб’єкта управлінської діяльності в системі міжнародних відносин, недостатньо розроблені категорії і поняття гендерної проблематики саме у сфері зовнішньої політики. При аналізі зовнішньої політики держави гендерний чинник досі не враховувався. Натомість враховувалися лише особистісні характеристики політичного діяча як суб’єкта прийняття рішень. у процесі формування зовнішньополітичних рішень.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/45646
Розташовується у зібраннях:Кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти кафедри міжнародних відносин, інформації та регіональних студійУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.