Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/44124
Title: Реалізація соціального капіталу як технологія роботи з людьми похилого віку з інвалідністю
Authors: Ягодзинский, Сергей Николаевич
Keywords: соціальний капітал
люди похилого віку
люди з інвалідністю
соціальні технології
Issue Date: 2019
Publisher: НАДУ
Citation: Ягодзінський С.М. Реалізація соціального капіталу як технологія роботи з людьми похилого віку з інвалідністю // Інноваційний розвиток і підвищення рівня спроможності об’єднаних територіальних громад: матеріали наук.-практ. конф. за міжнар. участю, м. Дніпро, 30 жовтня – 29 листопада 2019 р. / За заг. ред. І.А. Чикаренко. – Дніпро : ДРІДУ НАДУ, 2019. – С. 343-345.
Abstract: Соціальними службами за роки незалежності розроблено і впроваджено низку власних, а також апробовано серію світових підходів до організації соціальної роботи із зазначеною категорією клієнтів. У цілому, соціальний захист населення літнього віку складається із профілактики, підтримки та представництва. Профілактика спрямована на зниження впливу факторів ризику. Підтримка покликана надати літнім особам максимальний рівень самостійності. Представництво – це захист інтересів літніх та особливо недієздатних людей, надання їм необхідної адміністративної та юридичної допомоги. На наш погляд, на кожному етапі соціального захисту літніх людей може бути залучено як допоміжну технологію реалізації соціального капіталу.
URI: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/44124
Appears in Collections:Наукові роботи НПП, докторантів та аспірантів кафедри філософіїItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.