Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/44083
Title: Іноземні мови і змагання парадигм у вищій освіті
Authors: Благініна, Світлана Вікторівна
Keywords: іноземні мови
парадигми
вища освіта
англійська мова
неогуманізм
технологічний прогрес
Issue Date: Mar-2018
Publisher: Талком, Київ
Citation: Благініна С.В. Іноземні мови і змагання парадигм у вищій освіті // Національна ідентичність в мові і культурі: зб. наук. праць / за заг.ред. А.Г. Гудманяна, О.Г. Шостак. – К.: Талком, 2018. – С.212-216
Abstract: Характерною ознакою національного сьогодення є продовження низки негараздів і проблем, які започатковані відновленням незалежності України й мають причиною розпад того економічного, політичного, світоглядного і мовного світу, який сформувався на наших теренах упродовж ХХ і попередніх сторіч. У цих тезах ми зробимо наголос на тому, що наші проблеми є тільки фрагментом світових подій, стосовно яких у науковому світі сформувався консенсус щодо виходу всього людства в очевидну стадію глобальних криз і негараздів, який фахівці з синергетики визначають як «точка біфуркації» - точка започаткування не трьох (характерних для казок) шляхів, а незрівнянно більшої кількості можливих траєкторій подальшого цивілізаційного розвитку. Оберемо у цій широкій темі те, що стосується України, мовних проблем і тенденцій розвитку з врахуваннями минулих подій і досвіду багатьох народів.
Description: Література 1. Travis-1 speak 80 languages, so can you! (URL: https://www.indiegogo.com/projects/travis-i-speak-80-languages-socan-you-travel#/ (Travis Translator. Rotterdam. Netherlands) 22-122017 2. Regnerus M. How different are the adult children of parents who have same-sex relationships? Findings from the New Family Structures Study. / Social Science Research. 41 (2012) 752-770 (journal)
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/44083
ISBN: 978-617-7397-78-5
Appears in Collections:Національна ідентичність в мові і культурі. ХІ Міжнародна конференція

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Blaginina.pdf185.26 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.