Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/43436
Название: Захист навколишнього середовища в авіатранспортних процесах
Авторы: Ісаєнко, Володимир Миколайович
Бойченко, Сергій Валерійович
Бабікова, Катерина Олександрівна
Вовк, Оксана Олексіївна
Ключевые слова: раціональне природокористування
охорона довкілля
екологічна безпека
експлуатація транспортних засобів
авіатранспортні процеси
розвиток комплексу екологічних наук
Дата публикации: 2020
Библиографическое описание: Захист навколишнього середовища в авіатранспортних процесах : підручник / В. М. Ісаєнко, С. В. Бойченко, К. О. Бабікова, О. О. Вовк. – К. : НАУ, 2020. – 320 с.
Краткий осмотр (реферат): У підручнику стисло і доступно розглянуто найактуальніші проблеми раціонального природокористування, охорони довкілля і підвищення еко- логічної безпеки під час експлуатації транспортних засобів, зокрема, авіа- транспортних процесів, а також визначено найголовніші тенденції розви- тку комплексу екологічних наук, змін понятійного апарату, нових ідей та концепцій щодо поглядів на гармонізацію взаємовідносин суспільства і природи. Використано теоретичний та практичний матеріал відомих українських і зарубіжних фахівців-екологів, а також сучасну статистичну інформацію. Для студентів вищих навчальних закладів спеціальності «Екологія та охорона навколишнього середовища». Може бути корисним для інженерно-технічних працівників різних галузей економіки, професійна діяльність яких пов’язана з розробленням, удосконаленням, виробниц- твом, експлуатацією та обслуговуванням різних видів транспорту.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/43436
ISSN: 978-966-932-135-0
Располагается в коллекциях:Наукові статті кафедри хімії і хімічної технологіїВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.