Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/43411
Назва: Діалог української і турецької культур у народній творчості ХVI століття
Автори: Сенчило, Надія Олексіївна
Ключові слова: культурний діалог
національна ідентичність
турецька культура
українська культура
народна творчість
Схід
Дата публікації: кві-2020
Видавництво: Талком
Бібліографічний опис: Діалог української і турецької культур у народній творчості ХVI століття // Мова та культура у просторі новітніх технологій: проблеми сучасної комунікації : матеріали V Міжнародної наукової конференції, м. Київ, 16 квітня 2020 р.; Національний авіаційний університет / за заг. ред. І. В. Бурлакової, Н.О. Сенчило. – К.: – Талком, 2020. – С. 93-95.
Короткий огляд (реферат): Сьогодні у світі велику увагу науковців привертає вивчення глобального культурного діалогу людства, не стираючи також акценти щодо міжетнічних порозумінь. В силу різних історичних обставин, взаємини Сходу і Заходу не перестають бути цікавими для вивчення гуманітаріями. Народна творчість українців, починаючи з ХVI ст., засвідчує наявність досить активного українсько-турецького культурного діалогу, що підтверджується у зображенні персонажів в українських творах з характерними для турків ознаками національної ідентичності.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/43411
ISBN: 978-617-7832-39-2
Розташовується у зібраннях:Наукові статті НПП кафедри української мови та культури

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Сенчило_конфер._16.04.2020.pdf767.23 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.