Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/43326
Назва: Сучасні відносини Україна – КНР: проблеми і перспективи
Інші назви: Modern Ukraine-China relations: problems and prospects
Автори: Троян, Сергій Станіславович
Ключові слова: українсько-китайські відносини
Україна
Китай
міжнародні відносини
співробітництво
Дата публікації: 2018
Видавництво: Вид. центр КНУКіМ
Бібліографічний опис: Троян С.С., Сучасні відносини Україна – КНР: проблеми і перспективи // Міжнародні відносини: теоретико-практичні аспекти: зб. наук. пр., 2018, № 1, с. 86 – 95.
Короткий огляд (реферат): Актуальність теми пов’язана зі зростаючою роллю Китаю як впливового глобального гравця на світовій арені, необхідністю пошуку альтернативних векторів зовнішньої політики України та збільшення динаміки і покращення українсько-китайських відносин, які в 2011 р. набули статусу стратегічних. Китай – лідер серед країн АТР, який стабільно входить до першої десятки торгівельних партнерів України. Відповідно для модернізації України дуже необхідні потужності провідних центрів світу, одним з яких є КНР. У статті проаналізовано основні етапи становлення українсько-китайських відносин, особливості їх розвитку на сучасному етапі та окреслено подальші перспективи взаємин між Україною і КНР. Китай кoнцентрує сили лише на прioритетних напрямах свiтoвoї пoлiтики. Звідси, подальший розвиток українсько-китайських відносин зростатиме головним чином у сфері економіки, інвестицій, сільського господарства та валютно-фінансових обмінів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/43326
Розташовується у зібраннях:Наукові статті викладачів кафедри міжнародних відносин, інформації та регіональних студій

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
5_Сучаснi_вiдносини_Украiна_ _КНР_проблеми_i_перспективи.pdf328.86 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.