Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/43326
Название: Сучасні відносини Україна – КНР: проблеми і перспективи
Другие названия: Modern Ukraine-China relations: problems and prospects
Авторы: Троян, Сергій Станіславович
Ключевые слова: українсько-китайські відносини
Україна
Китай
міжнародні відносини
співробітництво
Дата публикации: 2018
Издательство: Вид. центр КНУКіМ
Библиографическое описание: Троян С.С., Сучасні відносини Україна – КНР: проблеми і перспективи // Міжнародні відносини: теоретико-практичні аспекти: зб. наук. пр., 2018, № 1, с. 86 – 95.
Краткий осмотр (реферат): Актуальність теми пов’язана зі зростаючою роллю Китаю як впливового глобального гравця на світовій арені, необхідністю пошуку альтернативних векторів зовнішньої політики України та збільшення динаміки і покращення українсько-китайських відносин, які в 2011 р. набули статусу стратегічних. Китай – лідер серед країн АТР, який стабільно входить до першої десятки торгівельних партнерів України. Відповідно для модернізації України дуже необхідні потужності провідних центрів світу, одним з яких є КНР. У статті проаналізовано основні етапи становлення українсько-китайських відносин, особливості їх розвитку на сучасному етапі та окреслено подальші перспективи взаємин між Україною і КНР. Китай кoнцентрує сили лише на прioритетних напрямах свiтoвoї пoлiтики. Звідси, подальший розвиток українсько-китайських відносин зростатиме головним чином у сфері економіки, інвестицій, сільського господарства та валютно-фінансових обмінів.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/43326
Располагается в коллекциях:Наукові статті викладачів кафедри міжнародних відносин, інформації та регіональних студій

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
5_Сучаснi_вiдносини_Украiна_ _КНР_проблеми_i_перспективи.pdf328.86 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.