Please use this identifier to cite or link to this item: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/42419
Title: Використання інформаційно-комунікаційних технологій у перекладознавчій діяльності
Authors: Зелінська, Анастасія Олегівна
Keywords: переклад
інформатизація
машинний переклад
Issue Date: 2020
Publisher: Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди
Citation: Зелінська А. Використання інформаційно-комунікаційних технологій у перекладознавчій діяльності. Міжкультурна комунікація і перекладознавство: точки дотику та перспективи розвитку : тези ІІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції (м. Переяслав, 16 березня 2020 року) / Гол. ред. К. І. Мізін; ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». – Переяслав, 2020. С. 46-50.
Abstract: Характерними тенденціями розвитку сучасного суспільства є посилення процесів глобалізації та інформатизації, що призводять до збільшення й спрощення інтернаціональних зв’язків і контактів. Розширення глобальної мережі Інтернет надає всі умови для інтернаціонального спілкування – від традиційного листування до голосової та відеокомунікації. Єдиною перешкодою на цьому шляху залишається мовний бар’єр, подолання якого за допомогою традиційного перекладу не розв’язує проблеми повністю, оскільки обсяг перекладів у світі постійно зростає, і навіть збільшення кількості перекладачів не в змозі повністю задовольнити потреби в перекладах.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/42419
Appears in Collections:Наукові публікації студентів кафедри англійської філології і перекладуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.