Please use this identifier to cite or link to this item: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/42413
Title: Англійські прислів’я та приказки з позиції перекладу
Authors: Аль-Бухаісі, Ліна Маруан
Keywords: прислів’я
приказки
переклад
Issue Date: 2020
Publisher: Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди
Citation: Аль-Бухаісі Л. Англійські прислів’я та приказки з позиції перекладу. Міжкультурна комунікація і перекладознавство: точки дотику та перспективи розвитку : тези ІІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції (м. Переяслав, 16 березня 2020 року) / Гол. ред. К. І. Мізін; ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». – Переяслав, 2020. С. 70-74.
Abstract: Прислів’я та приказки є поширеним жанром усної народної творчості кожного народу. Ще з давніх-давен людство розуміло, що його мудрість та сила духу знаходиться саме у прислів’ях та приказках і їх знання сприяє не тільки кращому розумінню мови певного народу, але й дає можливість краще зрозуміти певний народ, його особливості та спосіб мислення. Приказки та прислів’я пронизують будь-яку мову світу і є її невід’ємною частиною, в них закарбоване історичне надбання людства від давності до сьогодення. Влучне використання прислів’я чи приказки надає промові людини виразність, переконливість, емоційне забарвлення.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/42413
Appears in Collections:Наукові публікації студентів кафедри англійської філології і перекладуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.