Please use this identifier to cite or link to this item: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/42411
Title: Походження та переклад запозичень у сучасній англійській мові
Authors: Гапоненко, Олександра Миколаївна
Keywords: запозичення
переклад
словниковий склад
Issue Date: 2020
Publisher: Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди
Citation: Гапоненко О. Походження та переклад запозичень у сучасній англійській мові. Міжкультурна комунікація і перекладознавство: точки дотику та перспективи розвитку : тези ІІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції (м. Переяслав, 16 березня 2020 року) / Гол. ред. К. І. Мізін; ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». – Переяслав, 2020. С. 158-161.
Abstract: В англійській мові є запозичення з приблизно 50 мов світу, що становлять 75% словникового складу мови і включають пласти лексики, запозичені в різні історичні епохи і під впливом різних умов розвитку та існування. Серед них – історичні, географічні, соціальні, економічні, культурні та інші умови. Англійську мову слід класифікувати як мову міжнародного походження або як одну з романських (тому що переважають французькі та латинські слова). Місцевий елемент в англійській мові містить величезну кількість часто повторюваних слів, таких, як артиклі, прийменники, сполучники, допоміжні дієслова, а також слова, що позначають предмети повсякденного життя.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/42411
Appears in Collections:Наукові публікації студентів кафедри англійської філології і перекладуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.