Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/41914
Назва: Теоретико-правові основи воєнної безпеки в Україні
Автори: Піскун, І.І.
Ключові слова: воєнна безпека
недоторканість України
забезпечення державного суверенітету
Дата публікації: 28-лют-2020
Видавництво: Тернопіль: Вектор
Бібліографічний опис: Піскун І.І Теоретико-правові основи воєнної безпеки в Україні / І.І. Піскун // Інноваційний розвиток правової науки в умовах модернізації суспільства: [матеріали Х Міжнародної науково-практичної конференції, м. Київ, 28 лютого 2020 р.]. Том 1. – Тернопіль: Вектор, 2020. – С. 105-107.
Короткий огляд (реферат): На сучасному етапі розвитку суспільства і держави актуально для обговорення стала тема забезпечення воєнної безпеки України. Це не викликає здивування, оскільки у силу останній подій на сході України, що спричинили загострення конфронтації у воєнній сфері, нагальним постало питання забезпечення державного суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості України.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/41914
Розташовується у зібраннях:Матеріали науково-практичних конференцій кафедри теорії та історії держави і праваУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.