Please use this identifier to cite or link to this item: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/41911
Title: Ціннісні засади формування сучасних юридичних знань
Authors: Пильгун, Наталія Василівна
Бондар, О.С.
Keywords: юридичні знання
юриспруденція
правова доктрина
Issue Date: 28-Feb-2020
Publisher: Тернопіль: Вектор
Citation: Пильгун Н.В. Ціннісні засади формування сучасних юридичних знань / Н.В. Пильгун, О.С. Бондар // Інноваційний розвиток правової науки в умовах модернізації суспільства: [матеріали Х Міжнародної науково-практичної конференції, м. Київ, 28 лютого 2020 р.]. Том 1. – Тернопіль: Вектор, 2020. – С. 103-105.
Abstract: Формування сучасних юридичних знань залежить від багатьох факторів в системі державотворення будь-якої держави. Дана тема присвячена дослідженню питань походження, сутності та змісту юриспруденції, загальних та специфічних особливостей її розвитку, а також з’ясуванню логіки процесу становлення юридичної науки шляхом розгляду різних підходів до визначення поняття юриспруденції та вивчення історичних і соціокультурних передумов формування даного явища. Разом з тим, потрібно враховувати також ступінь причетності до появи, формування та функціонування кожного з державно-правових явищ в контексті ціннісних характеристик сучасної юриспруденції.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/41911
Appears in Collections:Наукові роботи НПП, докторантів та аспірантів кафедри теорії та історії держави і праваItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.