Please use this identifier to cite or link to this item: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/41909
Title: Організація об’єднаних націй у механізмі захисту прав людини
Authors: Орлова, О.О.
Циб, І.С.
Keywords: права людини
механізм захисту прав людини
Issue Date: 28-Feb-2020
Publisher: Тернопіль: Вектор
Citation: Орлова О.О. Організація об’єднаних націй у механізмі захисту прав людини / О.О. Орлова, І.С. Циб // Інноваційний розвиток правової науки в умовах модернізації суспільства: [матеріали Х Міжнародної науково-практичної конференції, м. Київ, 28 лютого 2020 р.]. Том 1. – Тернопіль: Вектор, 2020. – С. 98-100.
Abstract: Останніми роками питання захисту прав людини в Україні набуло загальносуспільного масштабу і політичного значення. Визначальна роль у механізмі міжнародного захисту прав людини належить Організації Об’єднаних Націй, що є основною міжнародною організацією світу. Це не випадково: по-перше, її членами є майже всі держави світу, по-друге, відповідно до Статуту ООН однієї з основних цілей діяльності цієї організації є «утвердження віри в основні права людини, у гідність і цінність людської особистості», а діяльність регіональних міжнародних організацій та спеціалізованих установ повинна не суперечити цілям та принципам ООН.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/41909
Appears in Collections:Матеріали науково-практичних конференцій кафедри теорії та історії держави і праваItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.