Please use this identifier to cite or link to this item: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/41906
Title: Правове регулювання механізму концесії у разі реалізації інноваційних проектів в інфраструктурні об’єкти України
Authors: Матвійчук, О.В.
Keywords: концесія
правове регулювання
інноваційні проекти
інфраструктурні об'єкти
Issue Date: 28-Feb-2020
Publisher: Тернопіль: Вектор
Citation: Матвійчук О.В. Правове регулювання механізму концесії у разі реалізації інноваційних проектів в інфраструктурні об’єкти України / А.В. Матвійчук // Інноваційний розвиток правової науки в умовах модернізації суспільства: [матеріали Х Міжнародної науково-практичної конференції, м. Київ, 28 лютого 2020 р.]. Том 1. – Тернопіль: Вектор, 2020. – С. 91-93.
Abstract: Географічно вигідне розташування нашої країни може дозволити їй мати величезні доходи від транзиту. Втім, розвиненість і якість автодорожньої системи та транспортної інфраструктури відстає не тільки від успішних країн, але й навіть деяких країн, що розвиваються. Внаслідок цього, зокрема, в умовах конкуренції відбувається витіснення українських портів з міжнародних ринків транспортних послуг. Брак якісної інфраструктури обертається величезними втратами для економіки.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/41906
Appears in Collections:Матеріали науково-практичних конференцій кафедри теорії та історії держави і праваItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.