Please use this identifier to cite or link to this item: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/41893
Title: Проблемні питання притягнення до кримінальної відповідальності за порушення порядку фінансування політичної діяльності (ст. 159-1 КК України)
Authors: Корчак, Я.О.
Keywords: кримінальна діяльність
фінансування
політична діяльність
Issue Date: 28-Feb-2020
Publisher: Тернопіль: Вектор
Citation: Корчак Я.О. Проблемні питання притягнення до кримінальної відповідальності за порушення порядку фінансування політичної діяльності (ст. 159-1 КК України) / Я.О. Корчак // Інноваційний розвиток правової науки в умовах модернізації суспільства: [матеріали Х Міжнародної науково-практичної конференції, м. Київ, 28 лютого 2020 р.]. Том 1. – Тернопіль: Вектор, 2020. – С. 74-76.
Abstract: Одним із важливих питань формування громадянського суспільства та реалізації права громадян на керування державою є забезпечення діяльності політичних партій та їх фінансування. У Положенні про правове регулювання діяльності політичних партій прийнятих Венеціанською Комісією 15–16 жовтня 2010 року (пункти 17 і 217) сформовані імперативні приписи, зокрема: «будь-які обмеження, що накладаються на права політичних партій, повинні бути відповідні конкретній переслідуваній меті і бути дієвими саме для її досягнення; поряд з кримінальними заходами покарання, які передбачені за вчинення тяжких правопорушень, слід одночасно мати цілий набір адміністративних стягнень, що накладаються на партії в зв’язку з недобросовісним присвоєнням фінансових коштів або ж з їх нецільовим використанням».
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/41893
Appears in Collections:Матеріали науково-практичних конференцій кафедри теорії та історії держави і праваItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.