Please use this identifier to cite or link to this item: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/41892
Title: Методи і критерії оцінки нормативно-правових актів на корупціогенність у сфері державотворення
Authors: Кельман, М.С.
Кельман, Л.М.
Кельман, Р.М.
Keywords: нормативно-правові акти
корупціогенність
сфера державотворення
Issue Date: 28-Feb-2020
Publisher: Тернопіль: Вектор
Citation: Кельман М.С. Методи і критерії оцінки нормативно-правових актів на корупціогенність у сфері державотворення / М.С. Кельман, Л.М. Кельман, Р.М. Кельман // Інноваційний розвиток правової науки в умовах модернізації суспільства: [матеріали Х Міжнародної науково-практичної конференції, м. Київ, 28 лютого 2020 р.]. Том 1. – Тернопіль: Вектор, 2020. – С. 70-74.
Abstract: Серед таких системних правотворчих заходів, на наше переконання, необхідно запровадити оцінку нормативно-правових актів на корупціогенність, оскільки однією зі сфер, в якій корупція започатковує своє значне поширення, є законодавство. Правова наука і практика проектують цей феномен на розроблення механізмів, які спрямовані на протидію корупції. Одним із таких невтілених механізмів подолання корупційності на сучасному етапі є оцінка нормативно-правових актів та їх проектів на застосовувану в них неоднозначність трактувань окремих положень, які проникають у юридичні норми на етапі законотворення.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/41892
Appears in Collections:Матеріали науково-практичних конференцій кафедри теорії та історії держави і праваItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.