Please use this identifier to cite or link to this item: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/41788
Title: Підготовка нового покоління правників як лідерів суспільного життя: міжнародний досвід
Authors: Сайтз, О.М.
Keywords: юридична освіта
освітня реформа
Issue Date: 28-Feb-2020
Publisher: Тернопіль: Вектор
Citation: Сайтз О.М. Підготовка нового покоління правників як лідерів суспільного життя: міжнародний досвід / О.М. Сайтз // Інноваційний розвиток правової науки в умовах модернізації суспільства: [матеріали Х Міжнародної науково-практичної конференції, м. Київ, 28 лютого 2020 р.]. Том 1. – Тернопіль: Вектор, 2020. – С. 36-39.
Abstract: Кризовий стан системи правосуддя в світі накладає величезний відбиток на систему юридичної освіти, в якій і без того вистачає внутрішніх і зовнішніх проблем. Навіть найавторитетніші університети світу знаходяться зараз в активному пошуку інноваційних рішень, напрямків, лідерів і команд, які змогли б забезпечити якісний перехід на сторону підвищення ефективності освіти. Необхідність реформ юридичної освіти на державному рівні підтверджується і такими факторами, як застарілі навчальні програми та відсутність доступу до освіти.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/41788
Appears in Collections:Матеріали науково-практичних конференцій кафедри теорії та історії держави і праваItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.