Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/40339
Title: Правові засади доступу до екологічної інформації в лісовому законодавстві України
Authors: Проскура, Г.М.
Keywords: ліс
лісове законодавство
доступ до екологічної інформації
Issue Date: 15-Sep-2019
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Проскура Г. М. Правові засади доступу до екологічної інформації в лісовому законодавстві України. / Г. М. Проскура. // Юридичний вісник. Повітряне і космічне право. – 2019. – №1. – С. 11–16.
Series/Report no.: Юридичний вісник. Повітряне і космічне право;1 (50)
Abstract: Однією з проблем становлення громадянського суспільства в Україні є питання збереження довкілля для прийдешніх поколінь та забезпечення сталого розвитку.
Description: Мета: проаналізувати нормативно-правове регулювання доступу до екологічної інформації в сфері лісового законодавства України. Автором визначається перелік нормативно-правових актів та міжнародних договорів у даній сфері. Методологічну основу дослідження складають загальнонаукові методи наукового пізнання, такі як комплексний та міждисциплінарний. Результати: визначаються основні передумови та потреби реалізації права людини на екологічну інформацію в лісовій сфері. Обговорення: базис національного та міжнародного лісового законодавства у сфері доступу до екологічної інформації.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/40339
Appears in Collections:Наукові статті кафедри господарського, повітряного та космічного права

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
21.pdfПроскура Г. М. Правові засади доступу до екологічної інформації в лісовому законодавстві України. / Г. М. Проскура. // Юридичний вісник. Повітряне і космічне право. – 2019. – №1. – С. 11–16.410.2 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.