Please use this identifier to cite or link to this item: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/40160
Title: Українські освітні заклади в зарубіжжі як спосіб толерування в країнах проживання
Authors: Божук, Людмила Володимирівна
Keywords: українське зарубіжжя
українознавча освіта
міжкультурна комунікація
толерантність
закордонні українці
Issue Date: 2016
Publisher: Вид-во ТНПУ ім. В. Гнатюка
Citation: Наукові записки Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Серія: Історія / За заг. ред. проф. І.С. Зуляка. – Тернопіль: Вид-во ТНПУ ім. В. Гнатюка, 2016. – Вип.1. – Ч. 2. – С. 125-128
Abstract: У статті проаналізовано діяльність українських освітніх закладів в зарубіжжі як спосіб толерування української спільноти в країнах проживання. Розглянуто проблему толерування українознавчої освіти за межами України як певну категорію відносин сутність якої полягає у співдії, співіснуванні українознавчих закладів освіти, їх сприйняття громадськістю, місцевими і центральними органами влади та увіходження до вже існуючих освітніх систем. Охарактеризовано науково-освітню взаємодію закордонних українців з науковими та освітніми установами в країнах проживання як важливу передумову входження української спільноти до світового співтовариства.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/40160
Appears in Collections:Наукові статті викладачів кафедри історії та документознавстваItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.