Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/39956
Назва: Формування екологічної освіти туристів – важливий фактор збереження довкілля
Автори: Бабікова, Катерина Олександрівна
Ісаєнко, Володимир Миколайович
Ніколаєв, Кирило Дмитрович
Ключові слова: екологічна освіта
туризм
екологічна культура
Дата публікації: 2013
Видавництво: Дизайн та Поліграфія
Бібліографічний опис: Бабікова К.О. Формування екологічної освіти туристів – важливий фактор збереження довкілля / К.О. Бабікова, К.Д. Ніколаєв, В.М. Ісаєнко // Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції «Стан та перспективи розвитку заповідної справи та екологічного туризму в Україні». – Миколаїв: Дизайн та Поліграфія. – 2013. – С. 12–14.
Короткий огляд (реферат): Для нашої держави туризм є важливим фактором розвитку та однією з провідних галузей економіки. Проте стрімке зростання туристичного руху за останні роки посилило негативні впливи на довкілля. Збільшення чисельності відвідувачів, розширення туристичної інфраструктури, інтенсифікація туристичної активності на відносно незначних за площею ділянках не рідко призводять втрати природної здатності екосистем до самовідновлення. Зважаючи на динаміку негативних впливів туризму на основні компоненти довкілля, актуальною та не вирішеною залишається проблема розвитку екологічної освіти, а також формування екологічної культури як у сфері природокористування, так і в процесі поведінки людини під час туристичної подорожі. Екологічна освіта та просвітництво повинні бути направленими на підвищення рівня екологічних знань і свідомості як місцевих жителів (особливо працівників туристичної сфери та молоді), так і самих туристів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/39956
Розташовується у зібраннях:Матеріали конференцій співробітників кафедри екології

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Бабікова.docОсновні тези35.5 kBMicrosoft WordПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.