Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/39956
Название: Формування екологічної освіти туристів – важливий фактор збереження довкілля
Авторы: Бабікова, Катерина Олександрівна
Ісаєнко, Володимир Миколайович
Ніколаєв, Кирило Дмитрович
Ключевые слова: екологічна освіта
туризм
екологічна культура
Дата публикации: 2013
Издательство: Дизайн та Поліграфія
Библиографическое описание: Бабікова К.О. Формування екологічної освіти туристів – важливий фактор збереження довкілля / К.О. Бабікова, К.Д. Ніколаєв, В.М. Ісаєнко // Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції «Стан та перспективи розвитку заповідної справи та екологічного туризму в Україні». – Миколаїв: Дизайн та Поліграфія. – 2013. – С. 12–14.
Краткий осмотр (реферат): Для нашої держави туризм є важливим фактором розвитку та однією з провідних галузей економіки. Проте стрімке зростання туристичного руху за останні роки посилило негативні впливи на довкілля. Збільшення чисельності відвідувачів, розширення туристичної інфраструктури, інтенсифікація туристичної активності на відносно незначних за площею ділянках не рідко призводять втрати природної здатності екосистем до самовідновлення. Зважаючи на динаміку негативних впливів туризму на основні компоненти довкілля, актуальною та не вирішеною залишається проблема розвитку екологічної освіти, а також формування екологічної культури як у сфері природокористування, так і в процесі поведінки людини під час туристичної подорожі. Екологічна освіта та просвітництво повинні бути направленими на підвищення рівня екологічних знань і свідомості як місцевих жителів (особливо працівників туристичної сфери та молоді), так і самих туристів.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/39956
Располагается в коллекциях:Матеріали конференцій співробітників кафедри екології

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Бабікова.docОсновні тези35.5 kBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.