Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/39955
Назва: Соціально-економічне значення туризму в сільських регіонах України
Автори: Бабікова, Катерина Олександрівна
Ніколаєв, Кирило Дмитровия
Ключові слова: сільський туризм
аграрна сфера
Дата публікації: 2013
Видавництво: Ліга-Прес
Бібліографічний опис: Бабікова К.О. Соціально-економічне значення туризму в сільських регіонах України / К.О. Бабікова, К.Д. Ніколаєв // І Міжнародна науково-практична конференція "Збалансований розвиток туристичних регіонів: національний і світовий досвід". – Львів: Ліга-Прес, 2013. – С. 111 – 113.
Короткий огляд (реферат): Соціально-економічний розвиток сільських регіонів України є одним із ключових питань у державних, регіональних та місцевих цільових програмах і стратегіях. Це, в першу чергу, пов’язано з тим, що в сільській місцевості проживає близько третини всього населення держави, переважна більшість якого задіяна в аграрній сфері виробництва. Безумовно, стабільність та збалансований розвиток виробництва основних продуктів харчування рослинницького та тваринницького походження є гарантом промислової безпеки держави, її економічної незалежності від іноземних виробників супутніх товарів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/39955
Розташовується у зібраннях:Матеріали конференцій співробітників кафедри екології

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Бабікова К.docОсновні тези41.5 kBMicrosoft WordПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.