Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/39951
Назва: Агротуризм як фактор збалансованого розвитку сільських територій
Автори: Бабікова, Катерина Олександрівна
Ісаєнко, Володимир Миколайович
Ключові слова: агротуризм
сільські території
агротуристична діяльність
сільські садиби
Дата публікації: 2013
Видавництво: ДІА
Бібліографічний опис: Бабікова К.О. Агротуризм як фактор збалансованого розвитку сільських територій / К.О. Бабікова, В.М. Ісаєнко // Матеріали міжнародної науково-практичної конференції «Стратегія збалансованого розвитку агроекосистем України». – К.: ДІА. – 2013. – С. 13–14.
Короткий огляд (реферат): На сьогоднішній день надзвичайно актуальними для вирішення є питання збалансованого розвитку сільських територій, які є ключовою ланкою в процесі забезпечення продовольчої безпеки держави. Ряд соціально-економічних та екологічних проблем, які ще більше активізувались внаслідок проведеної земельної реформи, спонукали до пошуку нових, перспективних напрямів розвитку сільськогосподарської та несільськогосподарської діяльності. До них належить і агротуризм, який вже сьогодні активно розвивається в сільській місцевості та носить при цьому еколого-орієнтований характер. У більшості країн світу агротуристична діяльнсть розглядається як невід’ємна складова частина комплексного соціально-економічного розвитку села та сільського господарства. Такі позиції є актуальними й для України.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/39951
Розташовується у зібраннях:Матеріали конференцій співробітників кафедри екології

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Бабікова.docОсновні тези38 kBMicrosoft WordПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.