Please use this identifier to cite or link to this item: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/39771
Title: Техническая спецификация интероперабельности для перевозки инвалидов и пассажиров с ограниченной подвижностью
Other Titles: Технічна специфікація інтероперабельності для перевезення інвалідів і пасажирів з обмеженою рухливістю
Authors: Литвиненко, Сергій Леонідович
Яновський, Петро Олександрович
Нестеренко, Галина Іванівна
Габріелова, Тетяна Юріївна
Keywords: залізниця України
інтероперабельність
пересування людей з обмеженими фізичними можливостями
обслуговування пасажирів з обмеженою рухливістю
Issue Date: 2017
Publisher: Кондор-Видавництво м. Київ
Citation: Викладено основи технічної специфікації інтероперабельності для перевезення інвалідів і пасажирів з обмеженою рухливістю. Проведено аналіз нормативно-правової бази, пільг для інвалідів і пасажирів з обмеженою рухливістю на Укрзалізниці.
Abstract: UА: основи технічної специфікації інтероперабельності для перевезення інвалідів і пасажирів з обмеженою рухливістю. Проведено аналіз нормативно-правової бази, пільг для інвалідів і пасажирів з обмеженою рухливістю на Укрзалізниці. Також в навчальному посібнику наведено вимоги до пасажирських вагонів далекого прямування, електропоїздів та дизель-поїздів, будівлям вокзалів і перонів комплексам для зручності обслуговування інвалідів і пасажирів з обмеженою рухливістю, проаналізовано порядок організації перевезення даних категорій пасажирів, організація швидкісного руху пасажирських поїздів на залізницях України . Навчальний посібник містить основи математичного моделювання та прогнозування пересувань людей з обмеженими фізичними можливостями в місцевому сполученні, а також вимоги до персоналу залізниць. Для студентів спеціальності «Інтероперабельність і сертифікація на залізничному транспорті» транспортних навчальних закладів України.
RU: Изложены основы технической спецификации интероперабельности для перевозки инвалидов и пассажиров с ограниченной подвижностью. Проведен анализ нормативно-правовой базы, льгот для инвалидов и пассажиров с ограниченной подвижностью на Укрзализныце. Также в учебном пособии приведены требования к пассажирским вагонам дальнего следования, электропоездам и дизель-поездам, зданиям вокзалов и перронным комплексам для удобства обслуживания инвалидов и пассажиров с ограниченной подвижностью, проанализирован порядок организации перевозки данных категорий пассажиров, организация скоростного движения пассажирских поездов на железных дорогах Украины. Учебное пособие содержит основы математического моделирования и прогнозирования передвижений людей с ограниченными физическими возможностями в местном сообщении, а также требования к персоналу железных дорог. Для студентов специальности «Интероперабельность и сертификация на железнодорожном транспорте» транспортных учебных заведений Украины.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/39771
ISSN: 978-966-2781-45-8
Appears in Collections:Методичні праці викладачів кафедри міжнародної економіки

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Підручник ТСІПП.pdfПідручник ТСІПП1.68 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.