Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/39558
Назва: Навчально-методичний комплекс навчальної дисципліни "Кон’юнктура світових товарних ринків"
Автори: Набок, Інна Іванівна
Ключові слова: міжнародні товарні ринки
кон'юнктурний аналіз
загальногосподарська кон'юнктура
тенденції розвитку світового ринку
Дата публікації: 2019
Видавництво: Національний авіаційний університет
Короткий огляд (реферат): Дана навчальна дисципліна є теоретичною основою сукупності знань та вмінь, що формують міжнародний профіль фахівця в області міжнародного бізнесу. Засвоєння даної дисципліни передбачає вивчення методології та методики дослідження кон’юнктури і прогнозування світової економіки, міжнародних товарних ринків і окремих ключових товарів з використанням міжнародних інформаційних джерел і програм.. Мета викладання навчальної дисципліни полягає в одержанні студентами знань в галузі аналізу та прогнозування кон’юнктури міжнародних товарних ринків, механізмів, факторів формування ринкової кон’юнктури, інститутів та інструментів регулювання кон’юнктури товарних ринків, принципів побудови прогнозних моделей кон’юнктури, методів та форм презентації кон’юнктурного аналізу та інформації.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/39558
Розташовується у зібраннях:Навчально - методичні комплекси дисциплін кафедри міжнародних економічних відносин і бізнесуУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.