Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/39558
Название: Навчально-методичний комплекс навчальної дисципліни "Кон’юнктура світових товарних ринків"
Авторы: Набок, Інна Іванівна
Ключевые слова: міжнародні товарні ринки
кон'юнктурний аналіз
загальногосподарська кон'юнктура
тенденції розвитку світового ринку
Дата публикации: 2019
Издательство: Національний авіаційний університет
Краткий осмотр (реферат): Дана навчальна дисципліна є теоретичною основою сукупності знань та вмінь, що формують міжнародний профіль фахівця в області міжнародного бізнесу. Засвоєння даної дисципліни передбачає вивчення методології та методики дослідження кон’юнктури і прогнозування світової економіки, міжнародних товарних ринків і окремих ключових товарів з використанням міжнародних інформаційних джерел і програм.. Мета викладання навчальної дисципліни полягає в одержанні студентами знань в галузі аналізу та прогнозування кон’юнктури міжнародних товарних ринків, механізмів, факторів формування ринкової кон’юнктури, інститутів та інструментів регулювання кон’юнктури товарних ринків, принципів побудови прогнозних моделей кон’юнктури, методів та форм презентації кон’юнктурного аналізу та інформації.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/39558
Располагается в коллекциях:Навчально - методичні комплекси дисциплін кафедри міжнародних економічних відносин і бізнесуВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.