Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/39474
Title: Правові гарантії екологічної безпеки в умовах військового конфлікту: теоретико-правові і прикладні аспекти
Authors: Кучер, А.М.
Keywords: екологічна безпека
правові гарантії
військовий конфлікт
Issue Date: 12-Apr-2019
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Кучер А.М. Правові гарантії екологічної безпеки в умовах військового конфлікту: теоретико-правові і прикладні аспекти / А.М. Кучер // Теорія та історія держави і права, історія політичних і правових учень, філософія права: матеріали підсумкової науково-практичної конференції ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, 12 квітня 2019 р. – Київ: НАУ, 2019. – С. 36-39.
Abstract: Виникнення ризиків для життя і здоров’я людини, які часто зумовлює незадовільний стан довкілля, потребує пошуку оптимальних шляхів ліквідації їх наслідків у випадку надзвичайних екологічних ситуацій. У цій справі первинне значення має коплексний державно-правовий механізм, який передбачає ряд заходів і засобів, спрямованих на гарантування екологічної безпеки. Ідеться про розвиток та удосконалення законодавства у цій галузі національної безпеки з урахуванням міжнародного досвіду.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/39474
Appears in Collections:Матеріали підсумкової науково-практичної конференції ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2019

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Кучер А.М..pdf311.96 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.